Nanobrow Microblading Pen

Tikslus antakių pieštukas

Dydis: 1 ml / 0.034 fl oz

Pasirinkti spalvą
Spalva Pasirinkti

Kaip veikia Nanobrow Microblading Pen?

Priešia itin plonas linijas
Sukuria į mikroblading panašų makiažą
Suteikia antakiams storesnę išvaizdą
Tiksliai išryškinti antakiai, kad sukurtu kuo įspūdingesnę išvaizdą

Lyg Mikroblading
makiažas!

Nanobrow Microblading Pen yra unikali ir inovatyvi kosmetikos priemonė, leidžianti sukurti mikrobladingo tipo makiažą be jokių tatuiruočių! Šis produktas patiks visiems, ieškantiems tikslios priemonės antakių tankinimui. Galite pridėti daugiau antakių apibrėžtumo ir, jei reikia, juos užpildyti. Itin plonas antgalis nubrėžia vos milimetro ilgio linijas, atrodančias kaip tikri plaukeliai! Naudodami šį pieštuką galite lengvai sukurti trimačius efektus ir natūraliai atrodančius antakius.

Vandeniui atspari formulė greitai stingsta ir išlieka ilgą laiką. Su šiuo pieštuku antakiai atrodo storesni, užmaskuojate praretėjusias vietas ir išgaunate nugludintą ir tuo pačiu natūralią išvaizdą. Nanobrow pieštukas itin tiksliai sukuria plaukelius primenančius potėpius.

Nanobrow Microblading Pen

Pasirinkti spalvą
Spalva Pasirinkti

Tobulumas iki trumpiausių plaukelių!

Tikslus antakių pieštukas yra praktiškas makiažo įrankis, leidžiantis be vargo sukurti trimatį antakių apibrėžimą ir nepriekaištingą antakių išlenkimą. Nanobrow Microblading Pen yra skirtas antakiams kontūruoti ir trumpiems plaukeliams piešti, kad antakiai atrodytų natūraliai. Galite pamiršti rizikingą ir skausmingą mikrobladingo procedūrą - rinkitės Nanobrow pieštuką su antgaliu, įkvėptu profesionalaus mikroblading įrankio. Pieštukas, kurs leidžia jums sukurti plaukelius primenančius potėpius, pastorinti antakius, užmaskuoti bet kokius tarpus ir sukurti natūraliai atrodantį makiažo įvaizdį.

Nanobrow Microblading Pen
inovatyvus ir unikalus

Kuo Nanobrow pieštukas yra toks puikus? Rafinuotas, tikslus aplikatorius sukuria tikroviškus į plaukelius panašius potėpius apibrėžtas antakių linijas bei gražų, elegantišką makiažą. Mikrobladingo efekto antakių pieštukas yra intensyviai pigmentuotas ir užtikrina itin ilgalaikį išsilaikymo efektą. Galite nustoti nerimauti, kad antakių makiažas išnyks dienos bėgyje. Pamirškite kankinantį poreikį nuolat žiūrėti į veidrodį, kad patikrintumėte antakiu lankelius. Nanobrow Microblading Pen yra atsparus vandeniui, todėl galite būti tikros, kad antakių makiažas išliks nepriekaištingas!

Nanobrow Microblading Pen

Pasirinkti spalvą
Spalva Pasirinkti

Kaip naudoti
Nanobrow Microblading Pen?

Svajojate apie antakius, kurie atrodytų taip, lyg būtų sutvarkyti tikros profesionalės? Dabar tai padaryti taip paprasta! Naudokite itin tikslų Nanobrow pieštuką ir įsitikinkite, kad nepriekaištingų antakių linijų padarymas gali būti labai paprastas! Užpildykite antakius greitais aplikatoriaus judesiais. Taip galite sukurti plonas ir tikslias linijas, imituojančias tikrus plaukelius. Aplikatorius leidžia užmaskuoti tarpus ir pagilinti antakių spalvą. Jei norite drąsesnio stiliaus, dar kartą panaudokite pieštuką. Vandeniui atsparus produktas su itin plonu, minkštu galiuku nupiešią trumpiausius plaukelius ir sukuria natūraliai atrodantį efektą.

Galite perskaityti daugiau apie antakių pieštukus ir makiažą mūsų tinklaraštyje.

Nanobrow - itin paprasto naudojimo produktai antakių makiažui

Antakių pieštukas nėra vienintelis produktas iš Nanobrow produktų linijos! Pakeiskite stilių ir suteikite antakiams tokią spalvą, kokia jums patinka. Kokia antakių išvaizda jums patinka šiandien?

Atraskite mūsų produktus

Ieškote įkvėpimo makiažui? Norite neatsilikti nuo naujausių grožio naujienų ir tendencijų? Peržiūrėkite Nanobrow socialinius tinklus!

DUK - Ką dar turėtumėte žinoti?
Kaip reikia naudoti Nanobrow Microblading Pen?
Kada man reikėtų naudoti Nanobrow Microblading Pen?
Ar Nanobrow Microblading Pen tinka jautriai odai?
Kokie yra Nanobrow Microblading Pen ingredientai?
Koks yra Nanobrow Microblading Pen galiojimo laikas?
Koks užsakymo įvykdymo terminas?
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Visada tobuli antakiai
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika