Nanobrow Eyebrow Pomade

Vandeniui atspari antakių pomada
kreminės tekstūros

Dydis: 6g

Pasirinkti spalvą
Spalva Pasirinkti

Kaip veikia Nanobrow Eyebrow Pomade?

Padeda sukurti jūsų išsvajotą antakių formą
Atspari vandeniui ir ilgalaikė, puikios tekstūros formulė
Užpildo antakius su intensyvia spalva ir užmaskuoja praretėjusias vietas
Leidžia sukurti natūraliai atrodančius, plaukelius primenančius potėpius

Karštas makiažo trendas!
pilni ir ryškūs antakiai
akimirksniu!

Perimkite savo antakių kontrolę! Ši tiksli, stiprinanti ir blizginanti Nanobrow antakių pomada leidžia tiksliai užpildyti antakius ir nupiešti plaukelius primenančius potėpius.

Atsisveikinkite su plonais plaukeliais, arba su antakiais, kurie nėra tinkamai užpildytai. Dabar galite mėgautis gražiais, ryškiais, didelių apimčių antakių linijomis, taip, kaip visada ir norėjote! Pasirinkite ilgai nešiojamą ir aksominę antakių pomadą, kuri palengvina antakių makiažą bei išlaiko jūsų antakių lankus visą dieną. Yra trijų rafinuotų atspalvių, užtikrinančių natūralią išvaizdą ir ilgalaikį efektą - subtilų ar drąsų, priklausys nuo to, kokios išvaizdos šiandien norite. Aplikuokite makiažą taip, kaip jums patinka, ir pasidarykite nepriekaištingus bei tikslios formos antakius.

Nanobrow Eyebrow Pomade

Pasirinkti spalvą
Spalva Pasirinkti

Drąsaus
ir ilgalaikio antakių makiažo
gerbėjoms

Esate nepatenkinti savo trumpais, plonais ar praretėjusiais antakiais ir jums sunku tinkamai juos apibrėžti? Nanobrow Eyebrow Pomade yra viską keičianti priemonė. Dabar galite išryškinti savo antakių grožį, iš naujo apibrėžti jų formą bei pridėti apimties. Nanobrow pomada užtikrina, kad galėtumėte iš naujo apibrėžti savo antakių formą ir užmaskuotumėte bet kokį praretėjimą! Jums patiks jos poveikis - ji apibrėžia tiek storus, tiek plonus ir silpnus antakius.

Nanobrow Eyebrow Pomade
– aksominė, ilgalaikė ir profesionali

Išbandykite naują, paprastą būdą išgauti nuostabius antakius. Nanobrow Eyebrow Pomade užtikrina, kad jūsų antakiai visada būtų tobulai užpildyti - nesvarbu, ar norite visiškai pakeisti jų formą, ar tik susikurti kelis plaukelius primenančius potėpius. Lengvai tepama ir inovatyvi formulė, suteiks jums ryškiausius, bet natūraliai atrodančius, tobulai išlenktus antakius. Priklausomai nuo progos, galite padidinti padengimą, sukurti natūralią išvaizdą arba ryškesnę ir žavingesnę išvaizdą. Nanobrow Eyebrow Pomade yra tobulai tiršta ir patogi naudoti.

Nanobrow Eyebrow Pomade

Pasirinkti spalvą
Spalva Pasirinkti

Kaip naudoti Nanobrow Pomadą,
3 žingsneliai tobuliems antakiams

Jei norite, kad jūsų antakiai kiekvieną dieną atrodytų nepriekaištingai ir ieškote patvaraus produkto, kuris juos išlaikytų visą dieną formoje, rinkitės Nanobrow pomadą. Kaip reikia ją naudoti?

1. Nedidelę kiekį pomados užtepkite ant šepetėlio ir trumpais potėpiais nubrėžkite antakių kontūrą. Tai leidžia jums apibrėžti apatinę ir viršutinę linijas, kad antakių forma būtų pati geriausia.

2. Atsargiai užpildykite antakius.

3. Jei norite subtilesnio efekto, pomados perteklių nuvalykite su šepetėliu

Atlikta! Mėgaukitės ryškiu makiažu ir nepriekaištingais antakiais! Jei norite sužinoti daugiau apie antakių makiažą, peržiūrėkite straipsnį mūsų tinklaraštyje ir sužinokite, kaip reikia užpildyti antakius naudojant pomadą .

Nanobrow - itin paprasto naudojimo produktai antakiams

Antakių pomada nėra vienintelis produktas iš Nanobrow produktų linijos! Pakeiskite stilių ir suteikite antakiams tokią spalvą, kokia jums patinka. Kokia antakių išvaizda jums patinka šiandien?

Atraskite mūsų produktus

Ieškote įkvėpimo makiažui? Norite neatsilikti nuo naujausių grožio naujienų ir tendencijų? Peržiūrėkite Nanobrow socialinius tinklus!

DUK- Ką dar turėtumėte žinoti?
Kaip reikia naudoti Nanobrow Eyebrow Pomade?
Kada man reikėtų naudoti Nanobrow Eyebrow Pomade?
Ar Nanobrow Eyebrow Pomade tinka jautriai odai?
Kokie yra Nanobrow Eyebrow Pomade ingredientai?
Koks yra Nanobrow Eyebrow Pomade galiojimo laikas?
Koks užsakymo įvykdymo terminas?
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Visada tobuli antakiai
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika