Nanobrow Lamination Kit

Profesionalus rinkinys antakių pakėlimui ir laminavimui

Dydis: Antakių klijai (7ml / 0.24 fl oz), PirmasŽingsnis Lifting lotion (5ml / 0.17 fl oz), AntrasŽingsnis Fixer (5ml / 0.17 fl oz).

Kodėl jums patiks Nanobrow Lamination Kit?

Viskas ko jums reikia ilgalaikiam antakių formavimui
Tiksliai sutvarkyti antakiai - be prisilietimo daugelį savaičių!
Storesni ir ryškesni antakiai su apimties suteikiančia išvaizda
Tobulas antakių rinkinys salonams ir naudojimui namuose!

Tobulos formos antakiai
daugeliui savaičių

Jūsų antakiai nepaklusnūs, nevaldomi ir nežinote, kaip jiems suteikti norimą formą, o gal jie sustingę ir išsikišę? Abiem atvejais Nanobrow Lamination Kit skirtas jums! Tai pilnas rinkinys, skirtas pusiau nuolatiniam antakių pakėlimui ir laminavimui, kuris leis lengvai formuoti antakius ir mėgautis puikiomis antakių linijomis daugelį savaičių! Kadangi rinkinys suteikia salono kokybės rezultatus ir užtikrina lengvą naudojimą, jis idealiai tinka ir antakių profesionalams, ir naudojimui namuose!

Nanobrow Lamination Kit

Pagaliau gražūs
ir tobulos formos antakiai!

Nanobrow Lamination Kit yra viskas, kas būtina nuostabiam antakių pakėlimui. Poveikis išlieka iki 6 savaičių. Ekonomiškas, tikslus ir paprastas naudoti, leidžia atlikti ne vieną procedūrą. Ilgos savaitės tvarkingų, tikslios formos antakių ir jokių nepaklusnių plaukelių!

Antakių laminavimas intensyviai atgaivina ir maitina antakių plaukus, suteikia jiems apimties ir elastingumo, be to, tai atliekama greitai ir paprastai: antakiai sušukuojami į norimą formą ir ilgai išlieka. Gydymas perkelia juos į kitą lygį užmaskuoja tarpus ir sukuria storesnę išvaizdą.

Nanobrow Lamination Kit
- daugiau jokių nepaklusnių ir nesuvaldomų antakių!

Dabar galite kartą ir visiems laikams išspręsti plonų arba nesuvaldomų antakių plaukų problemą! Naudodami specialiai sukurtas formules galite formuoti, sutramdyti ir pastorinti antakius bei mėgautis efektu daugelį savaičių! Antakių laminavimas rekomenduojamas visų tipų antakiams, ypač storiems, išsikišusiems arba atvirkščiai - retiems. Galite pagerinti rezultatą tonuodami, dažydami arba pincetuodami.

Nanobrow Lamination Kit

Pats lengviausias antakių laminavimas
su Nanobrow rinkiniu!

Kaip tai padaryti? Tai taip paprasta:

1. Kruopščiai pašalinkite makiažą ir nuvalykite antakius naudodami makiažo valiklį be aliejaus (pvz. Nanobrow Micelinį Makiažo Valiklį). Antakių plaukeliai turi būti sausi ir nuriebalinti.

2. Naudodami aplikatorių (buteliukas: klijai), užtepkite nedidelį klijų kiekį. Palaukite 25-50 sekundžių.

3. Dabar šepetėliu iš rinkinio užtepkite pakėlimo tirpalą (buteliukas: 1 žingsnis). Pradėkite nuo antakio priekio ir sukurkite norimą antakio formą.

4. Palikite 5-8 minutėms, priklausomai nuo antakių plaukelių jautrumo ir storio. Pašalinkite naudodami sausą vatos diskelį.

5. Naudodami šepetį užtepkite paskutinį tirpalą (buteliukas: 2 žingsnis). Nepamirškite išlaikyti norimos formos antakių. Palikite 5-8 minutėms. Pašalinkite drėgnu, medvilniniu diskeliu.

6. Sušukuokite antakius naudodami šepetėlį. Atlikta! Dabar mėgaukitės tvarkingais ir tobulos formos antakiais dar daugelį savaičių!

Nanobrow - itin paprasto naudojimo produktai antakių makiažui

Laminavimo Rinkinys nėra vienintelis produktas Nanobrow produktų linijoje! Pakeiskite stilių ir suteikite antakiams tokią spalvą, kokia jums patinka. Kokia antakių išvaizda jums patinka šiandien?

Atraskite mūsų produktus

Ieškote įkvėpimo makiažui? Norite neatsilikti nuo naujausių grožio naujienų ir tendencijų? Peržiūrėkite Nanobrow socialinius tinklus!

DUK -Ką dar turėtumėte žinoti?
Kaip reoikia naudoti Nanobrow Lamination Kit?
Kada man reikėtų naudoti Nanobrow Lamination Kit?
Ar Nanobrow Lamination Kit tinka jautriai odai?
Koks yra Nanobrow Lamination Kit galiojimo laikas?
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Visada tobuli antakiai
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika