Nanolash Eyelash Serum

Profesionalus blakstienų serumas

Talpa: 3ml / 0.1 fl oz

Kaip veikia Nanolash Eyelash Serum?

Skatina blakstienų augimą
Pailgina, tankina ir patamsina blakstienas
Iki 50% ilgesnės blakstienos vos per 30 dienų
Išbandyta ir rekomenduojama ekspertų ir reguliarių vartotojų

Nanolash serum -
ilgos, tankios ir gražios blakstienos!

Be tvarkingų ir nugludintų antakių, moterys svajoja apie įspūdingas blakstienas. Jei jūsų blakstienos yra plonos, trumpos ir neryškios, arba jei nešiojate priaugintas blakstienas, laikas pokyčiams! Nuo šiol jūsų natūralios blakstienos gali apstulbinti savo ilgiu, spalva ir įspūdinga apimtimi! Sprendimas yra paprastas: - Nanolash Eyelash Serum. Jo paslaptis slypi unikalioje formulėje, pagamintoje iš aukščiausios kokybės, natūralių ingredientų. Odai saugi formulė yra puikus sprendimas ir jautrioms akims. Pakanka vos vieno mėnesio naudojimo, kad visiškai pakeistumėte blakstienų išvaizdą!

Nanolash Eyelash Serum

50 % ilgesnės blakstienos vos per 30 dienų naudojimo

Naujausios technologijos ir klinikiniai bei dermatologiniai tyrimai padėjo sukurti Nanolash Eyelash Serum - blakstienas didinantį serumą, kuris greitai save pateisino.

Maitinančios, sudedamosios dalys užtikrina, kad blakstienos taptų storesnės, stipresnės ir tamsesnės vos po penkiolikos dienų reguliaraus naudojimo. Po 30 dienų jos pasiekia įspūdingą ilgį! Pasirinkę natūralios ir saugios formulės serumą kondicionuokite blakstienas ir užtikrinate, kad kiekvieną dieną jos taptų ilgesnės, tankesnės ir ryškesnės.

Nanolash Eyelash Serum -
kliniškai įrodyta

Nanolash Serumas užtikrina, kad su plonomis ir vos matomomis blakstienomis atsisveikinsite visiems laikams. Serumas veikia folikulus, skatina plaukų augimą. Rafinuota ir saugi formulė prideda ilgio ir apimties bei stiprina kiekvieną blakstieną. Serumo ingredientai dalys praėjo išsamias analizes ir buvo ištestuoti nepriklausomų tyrimų institutų, siekiant užtikrinti, kad serumas būtų efektyvus ir saugus naudoti.

Nanolash Eyelash Serum

Kaip reikia naudoti
Nanolash Eyelash Serum?

Nanolash serumo naudojimas yra paprastas ir užtrunka vos kelias sekundes! Tikslus ir patogus aplikatorius palengvina šią užduotį.

1. Nuvalykite veido ir akių makiažą ir nusausinkite odą.

2. Užtepkite serumo ant viršutinės ir apatinės blakstienų linijos šaknies. Tai išties užtrunka tik kelias sekundes!

3. Naudokite jį kasdien 6-8 savaites, vėliau 2-3 kartus savaitėje

Serumas yra greitai absorbuojamas, kad veikliosios medžiagos patektų į folikulus ir veiktų iš vidaus. Jie skatina blakstienų augimą ir pagerina jų tankumą bei spalvą. Dėką serumo, jūsų blakstienos auga stipresnės ir atsparesnės lūžinėjimui, skilinėjimui bei plaukelių slinkimui. Pažangiausiose laboratorijose sukurta blakstienas stiprinanti formulė yra visiškai saugi ir nesukelia alerginių reakcijų ar dirginimo.

Nanobrow - itin paprasto naudojimo produktai antakių makiažui

Nuostabios blakstienos dera su gražiais antakiais! Štai kodėl blakstienų serumas nėra vienintelis mūsų siūlomas produktas. Atraskite Nanobrow nepriekaištingus antakių makiažo produktus.
Pakeiskite stilių ir suteikite antakiams tokią spalvą, kokia jums patinka. Kokia antakių išvaizda jums patinka šiandien?

Atraskite mūsų produktus

Ieškote įkvėpimo makiažui? Norite neatsilikti nuo naujausių grožio naujienų ir tendencijų? Peržiūrėkite Nanobrow socialinius tinklus!

DUK - Ką dar turėtumėte žinoti?
Kaip reikia naudoti Nanolash Serum?
Kada man reikėtų naudoti Nanobrow Eyelash Serum?
Ar Nanolash Serum galima naudoti su priaugintomis blakstienomis?
Ar Nanolash Serum tinka jautriai odai?
Gydymas pabaigtas - kas toliau?
Kokie yra Nanolash Eyelash Serum ingredientai?
Koks yra Nanolash Serum galiojimo laikas?
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Visada tobuli antakiai
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika